Investitsiya aktivlarining ishonchli boshqaruvchisi sifatida qimmatli qog‘ozlar bozorida professional faoliyatni amalga oshirish uchun litsenziyalar berildi
07.04.2025
2533
O‘zbekiston Respublikasi Istiqbolli loyihalar milliy agentligi (keyingi o‘rinlarda – Agentlik) tomonidan maxsus elektron tizim orqali ayrim faoliyat turlarini litsenziyalash tartibi to‘g‘risidagi yagona nizomga muvofiq (ro‘yxat raqami 80, 2022 yil 21 fevral), “ISSIQLIK ELEKTR STANSIYALARI” АJga investitsiya aktivlarining ishonchli boshqaruvchisi sifatida qimmatli qog‘ozlar bozorida professional faoliyatni amalga oshirish uchun litsenziya berildi.

Выданы лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг в качестве доверительного управляющего инвестиционными активами
07.04.2025
2531
Национальным агентством перспективных проектов Республики Узбекистан (далее – Агентство) в соответствии с Единым положением о порядке лицензирования отдельных видов деятельности посредством специальной электронной системы (рег. № 80 от 21 февраля 2022 года) выданы лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг в качестве доверительного управляющего инвестиционными активами