Инвестиция активларининг ишончли бошқарувчиси сифатида қимматли қоғозлар бозорида профессионал фаолиятни амалга ошириш учун лицензиялар берилди
30.05.2024
3366
Ўзбекистон Республикаси Истиқболли лойиҳалар миллий агентлиги (кейинги ўринларда – Агентлик) томонидан махсус электрон тизим орқали айрим фаолият турларини лицензиялаш тартиби тўғрисидаги ягона низомга мувофиқ (рўйхат рақами 80, 2022 йил 21 февраль), “TAT-REESTR” МЧЖ ва “ANALYTICS SERVICES” МЧЖга инвестиция активларининг ишончли бошқарувчиси сифатида қимматли қоғозлар бозорида профессионал фаолиятни амалга ошириш учун лицензия берилди.

Выданы лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг в качестве доверительного управляющего инвестиционными активами
30.05.2024
3368
Национальным агентством перспективных проектов Республики Узбекистан (далее – Агентство) в соответствии с Единым положением о порядке лицензирования отдельных видов деятельности посредством специальной электронной системы (рег. № 80 от 21 февраля 2022 года) выданы лицензии на осуществление профессиональной деятельности на рынке ценных бумаг в качестве доверительного управляющего инвестиционными активами ООО «TAT-REESTR» и ООО «ANALYTICS SERVICES».